HAKKIMIZDA

NEDEN OSMANİYE HASAN TEMUR  REZİDANS

          Nasıl ki bir aile çocuğuna (öğrencisine) LYS´ye (Lisans Yerleştirme Sınavı) girinceye kadar her türlü desteği vermeye çabalar, onu günlük koşuşturmalardan uzak tutup başarılı olması için önünü açmaya çalışır; biz de Osmaniye Hasan TEMUR  Rezidans’larında, yöneticimiz aile dostluğunda yaklaşıp, sorunlarına çözüm bulup, rahat, samimi, güvenli ve konforlu bir yaşam mekanı sağlamaktadır.

Yaşanan ortam kadar huzur, paylaşım ve dostluğun insan yaşamında ki önemine inanmaktayız. Rezidansda kalan misafirlerimizin konforunu bu açıdan da değerlendirdiğimiz için salt maddi Rezidans koşulları değil sosyalleşme ve birliktelik ortamı yaratmaktayız. Bunun içinde rezidansımızda gerçekleştirdiğimiz sosyal faaliyetler ve kültürel geziler sayesinde misafirlerimizin, birlikte zaman geçirmenin keyfine vararak zaman  geçirilmektedir.

Bütün bu imkanlar misafirlerimizin günlük hayatlarında daha mutlu ve dolayısıyla daha başarılı olmalarını sağlamaktadır.

Misafirlerimizin, rezidansımızın ferah, bütün mobilyaları ve beyaz eşyaları mevcut dairelerinde; 1 veya 2 kişi beraber yaşayarak, mutfakta birlikte yemek yeyip, hoşça vakit geçirirler.Rezidans’ımızda kaldıkları süresince , kendileri gibi eğitimli insanlarla, yapacakları bu paylaşımlar sayesinde , daire arkadaşları ile hayatları boyunca sürecek arkadaşlıklar kurarlar. Oluşan bu sıkı dostluklar sayesinde, misafirlerimizin daha sonraki ,hayatlarında da birbirlerine destek olduklarını görmekteyiz.

Misafirlerimiz için hazırladığımız odalarımızda;

  • Çalışma Masası
  • Büro sandalyesi
  • Klima
  • Led Tv
  • Happy Thrapy Yatak ve Baza
  • Televizyon Koltuğu Berjer
  • Elbise Dolabı bulunmaktadır

Odalarımız Bir kişilik dizayn edilmiştir.

Rezidans’ımız kablolu ve kablosuz, fiber optik altyapıya sahip olup 100 mbps hızında İnternet hizmetimizden bütün misafirlerimiz ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Rezidansımız her yere kolayca ulaşabilmesi için Hasan Temur Rezidans Fakıuşağı´nın tam merkezinde, Üniversite caddesi üzerinde bulunmaktadır. Korkut Ata Üniversitesi ’ne ve ulusal marketlere yürüyerek 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Rezidansımızda kalan misafirlerimizin giriş ve çıkışları parmak izi cihazı ile yapılmaktadır.

Rezidans’ımız 2014 yılında deprem yönetmeliğine uygun standartlarda, yüksek kaliteli malzeme kullanılarak inşa edilmiş ve çağdaş tasarım ürünü mobilyalarla (örneğin: Adore,Merinos) donatılmıştır.

Etiket

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Erkek Öğrencilerine Özel Yurt ve Apart Fiyatları detaylı bilgileri

 

Sayfayı Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.